+420 774 077 222
info@prahahrou.cz

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING

PROPRACOVANÉ TEAMBUILDINGOVÉ HRY

Hledáte zajímavou zábavu pro Váš teambuilding v Praze? Naše hry jsou pro tento účel jako stvořené. Vybírat můžete z našich městských týmových her po staré Praze, které může hrát současně až 50 osob, nebo únikových her, které jsou určeny pro jednotlivé skupinky 2-5 osob.

S Vašimi požadavky se na nás neváhejte obrátit na:

info@prahahrou.cz
+420 774 077 222

PRAŽSKÁ BOJOVKA

Městská týmová hra

Až 10 týmů, 50 osob

Časový limit: 3 h

GOLEMOVA BOJOVKA

Městská týmová hra

Až 10 týmů, 50 osob

Časový limit: 3 h

 ALCHYMISTA

Venkovní úniková hra

1 tým, až 5 osob

Časový limit: 4 h

BYT č. 13

Úniková hra

1 tým, až 5 osob

Časový limit: 1,5 h

Přečtěte si, co o našich hrách říkají ostatní!

Parádní teambuilding

Bojovku po Malé Straně jsme absolvovali v rámci firemního teambuildingu a splnilo to všechna naše očekávání. Všichni jsme se shodli, že jsme (ač jsme Pražáci) navštívili místa, na kterých jsme nikdy nebyli. Herně velmi dobře zpracované. Děkujeme! (Zdroj)

Bojovka

Super akce! Pojali jsme ji jako teambuilding, ale dovedu si představit i s rodinou. Zábavné, poučné a procházek klidnou večerní Prahou bez turistů – ideální 🙂 Doporučuji! (Zdroj)

Chytlavá hra v centru Prahy

Chytlavá hra v centru Prahy, kdy řešíte deník a posouváte se z místa na místo, abyste nakonec rozluštili kód. Hra nás úplně pohltila. Jediné co, že se to konalo večer, a pak už byla tma a my jsme některé věci déle hledali nebo nenašli. Ale to bylo také naší slepotou a hlavně podmínky měli všichni stejné. Komunikace s organizátory výborná, i co se týče změny data, kdy jsme potřebovali termín o týden posunout. Určitě můžeme doporučit a rádi se zúčastníme dalších her 🙂 (Zdroj)