PRAŽSKÁ BOJOVKA

MĚSTSKÁ TÝMOVÁ HRA PO STARÉ PRAZE


  • Počet osob: až 50 osob (10 týmů po 5 členech)
  • Hrací doba: cca 3 hodiny
  • Délka trasy: 5 Km
  • Start i cíl hry: Praha, Malostranské náměstí
  • Jazyk: Česká i anglická varianta hry
  • Cena od: 259 Kč/osoba

PŘÍBĚH HRY:

Během rekonstrukce Národního muzea v Praze byla při strhávání zdi nalezena schránka. Odborníci ji datovali do druhé poloviny 30. let. Zřejmě zde byla uschována, když budova procházela částečnou rekonstrukcí.

Spolu se schránkou byl nalezen i dokument se zápisky Huga Tapfera, který zde v té době pracoval. Odborníci se shodují, že schránku vzhledem k její hodnotě neotevřou násilím. V dokumentech se podle všeho skrývá způsob, jak to provést za pomoci bystré mysli. Týmy těch nejpovolanějších už se připravují k akci!


POPIS PRŮBĚHU HRY:

Pražská bojovka je hra, která kombinuje poznávání historického centra Prahy a řešení netradičních úkolů. K úspěšnému dokončení hry je potřeba umět se orientovat v mapě, mít smysl pro detail a logicky myslet. Nejsou potřeba žádné faktické znalosti, jen selský rozum, otevřená mysl, hravost a důvtip.

V domluvený čas se sejdeme na Malostranském náměstí, kde se účastníci rozdělí do několika týmů. Každý tým od nás dostane potřebné materiály ke hře a hru odstartujeme s hromadným startem.

Cílem hry je v uličkách staré Prahy objevit všechny potřebné indicie k sestavení správného kódu zámku a otevřít schránku dříve než konkurenční týmy. V průběhu hry jednotlivé týmy nacházejí stejné indicie na stejných stanovištích, avšak v jiném pořadí. Vítězí tým, který otevře schránku jako první. 

Do schránky lze vložit malé Vámi dodané překvapení :)


KONTAKT:
info@prahahrou.cz
+420 774 077 222