+420 774 077 222
info@prahahrou.cz

PRAŽSKÁ BOJOVKA

PRAŽSKÁ BOJOVKA

MĚSTSKÁ TÝMOVÁ HRA

Dejte do kupy partu a vyrazte na bojovku do zapomenutých uliček staré Prahy! Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit a vyhrajte voucher na únikovou hru Byt č. 13! Zvládnete to právě vy v tom nejlepším čase? Pojďte do toho!

> Délka trasy: 5 km
> Doba trvání hry: cca 3 hodiny
> Obtížnost: Lehká
> Start: Praha, Malostranské náměstí

> Cena: 1 299 Kč za tým (max. 5 osob)

ZAREZERVOVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Účast do 15 let pouze za doprovodu dospělého člena v týmu.

Podmínky soutěže:  Voucher na Byt č. 13 je ve hře při účasti alespoň 7 soutěžních týmů na termínu bojovky.

PŘÍBĚH HRY:

Během rekonstrukce Národního muzea v Praze byla při strhávání zdi nalezena schránka. Odborníci ji datovali do druhé poloviny 30. let. Zřejmě zde byla uschována, když budova procházela částečnou rekonstrukcí.

Spolu se schránkou byl nalezen i dokument se zápisky Huga Tapfera, který zde v té době pracoval. Odborníci se shodují, že schránku vzhledem k její hodnotě neotevřou násilím. V dokumentech se podle všeho skrývá způsob, jak to provést za pomoci bystré mysli. Týmy těch nejpovolanějších už se připravují k akci!

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči!

Ibobes2020

Hra vede krásnými uličkami staré Prahy a příběh je poutavý a zaujme děti i dospělé. Moc doporučuji. Zase objevujete Prahu jinýma očima. (Zdroj)

Lefuxova

S partou přátel, jsme celým nápadem a provedením byli nadšeni. Úkoly byly dobře promyšlené a hezky vysvětlené. Určitě tuto hru mohu jen doporučit a ráda se zase nějaké zúčastním. (Zdroj)

Vašek

Bylo skvělé projít si místa a zákoutí Prahy, kam se člověk většinou sám nevypraví. A při tom si skutečně všímat svého okolí, hledat stopy a zároveň se prokousávat zajímavým příběhem. (Zdroj)

Koukněte na naše další hry

Golemova bojovka

Městská týmová hra

Byt č. 13

Detektivně-hororová úniková hra

Alchymista

Venkovní úniková hra