GOLEMOVA BOJOVKA

MĚSTSKÁ TÝMOVÁ HRA PO STARÉM MĚSTĚ

Hra je vhodná pro začínající i pokročilé hráče

Start: Praha - ostrůvek před sochou Franze Kafky
Počet hráčů v jednom týmu: 2-5
Doba trvání: 2-3 hodiny
Délka trasy: 5 km


V každém týmu musí být osoba starší 18 let, hraje se na vlastní zodpovědnost.

Cena: 1 399 Kč za tým

Nemusíte vzpomínat na svá noční dobrodružství z dětských letních táborů. Dejte do kupy partu a vyrazte na naši novou bojovku do zapomenutých uliček Starého Města pražského! Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit. Zvládnete to právě vy v tom nejlepším čase? Cílem je v ulicích na trase hry objevit potřebné indicie k sestavení správného kódu zámku a otevřít ho dříve než konkurenční týmy. Tajuplný deník ukrývá příběh, který vám v tom pomůže. Jak příběh končí a co vlastně zámek chrání? Pojďte těmto záhadám přijít na kloub!   

NEJBLIŽŠÍ VOLNÉ TERMÍNY - POČET TÝMŮ JE OMEZEN


čtvrtek 06.12.2018 v 18:00 - 4/10
čtvrtek 13.12.2018 v 18:00 - 3/10
čtvrtek 20.12.2018 v 18:00 - 1/10

Vítězný tým získá voucher na venkovní únikovou hru: ALCHYMISTA (Platí pro všechny termíny obsazené alespoň 7 týmy) 

PŘÍBĚH HRY:

Golem budí v lidech odjakživa emoce. Umělý člověk, ochránce utlačovaných Židů, který mlčky plní úkoly svého pána a nezastaví ho přitom žádná překážka. Hliněný obr, který ve slavné pohádce nakonec plní úlohu pece v královské pekárně. Co když ale historie není zaznamenána úplně přesně a souvislosti, které si pamatujeme z legend a pohádek, jsou o něco temnější? Ve středověku byli Židé často terčem útoků, které neměly co dělat se spravedlivým hněvem, ale spíš s frustrací z těžkého každodenního života. Museli bránit své rodiny, čím mohli a tichý ochránce by tedy přišel víc, než vhod. Byl opravdu Golem z hlíny? Co když se mu zrovna nechtělo péct královské pečivo? Vydejte se s námi do tak trochu jiného příběhu o Golemovi a navštivte s námi místa, která jsou spojena s událostmi tehdejších dob.

Nejsou potřeba žádné faktické znalosti, jen selský rozum, otevřená mysl, hravost a důvtip. Podaří se vám vyřešit množství hádanek, šifer, hlavolamů a přitom být rychlejší než konkurenční týmy? Uspějete? 

Po přijetí registračního formuláře Vám potvrdíme termín, zašleme údaje k platbě a instrukce ke startu hry.