GOLEMOVA BOJOVKA

MĚSTSKÁ TÝMOVÁ HRA PO STARÉM MĚSTĚ

Hra je vhodná pro začínající i pokročilé hráče

Start: Praha, ulice Dušní
Počet hráčů v jednom týmu: 2-5
Doba trvání: 2-3 hodiny
Délka trasy: 5 km


V každém týmu musí být osoba starší 18 let, hraje se na vlastní zodpovědnost.

Cena:  ̶1̶ ̶34̶9̶ ̶K̶č̶ ̶z̶a̶ ̶t̶ý̶
Zimní cena: 1049 Kč za tým (sleva 300 Kč) 

Nemusíte vzpomínat na svá noční dobrodružství z dětských letních táborů. Dejte do kupy partu a vyrazte na bojovku do zapomenutých uliček Starého Města pražského! Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit. Zvládnete to právě vy v tom nejlepším čase? Cílem hry je v uličkách staré Prahy objevit všechny potřebné indicie k sestavení správného kódu k zámku a otevřít schránku dříve než konkurenční týmy. Kde všude jsou na staré Praze ukryty indicie a jaký příběh ukrývá tajuplný deník? Pojďte tyto záhady vyřešit! Budete nejrychlejší?

PŘÍBĚH HRY:

Vera Flassak žila se svou rodinou poklidný život v Rakousku. Už díky svému jménu vždycky věděla, že má české kořeny. Že by se ale za minulostí svého rodu chystala vypravit, to říct nemohla. Z generace na generaci si jejich rodina předávala záhadný svazek zápisků na starém papíře, zřejmě čmáranice po pradědečcích. Protože měly zvláštní kouzlo, nikdy se jich nikdo nezbavil. A to bylo dobře. Vera jednoho dne zjistila, že čmáranice nejsou beze smyslu a jala se je překládat. V tu chvíli se v ní probudila touha podívat se do Prahy a zjistit, jak jsou zápisky a Matka všech měst propojené. V roce 1589, kdy byly texty napsány, panovala v Praze napjatá atmosféra. Židé se báli násilí a také měli důvod. Lůza je křivě obviňovala ze všech myslitelných zločinů. Podle legendy však přišel na jejich obranu někdo, kdo se nedal zastrašit. Co vyjeví o tehdejších dobách přeložený deník? Pojďme to společně zjistit. 

Nejsou potřeba žádné faktické znalosti, jen selský rozum, otevřená mysl, hravost a důvtip. Podaří se vám vyřešit všechny hádanky, šifry, hlavolamy a přitom být rychlejší než konkurenční týmy? Uspějete? 

NEJBLIŽŠÍ VOLNÉ TERMÍNY - POČET TÝMŮ JE OMEZEN


středa  23.01.2019 v 18:00 - 1/10
sobota 09.02.2019 v 15:00 - 1/10
středa  13.02.2019 v 18:00 - 1/10
středa  27.02.2019 v 18:00 - 0/10

Po přijetí registračního formuláře Vám potvrdíme termín, zašleme údaje k platbě a instrukce ke startu hry.