+420 774 077 222
info@prahahrou.cz

BYT č. 13

> Detektivně-hororová úniková hra
> Propracované prostředí, nečekané efekty a napětí, že by se dalo krájet
> Doba trvání: 60 minut
> Obtížnost: Střední

> Adresa: Mělnická 12, Praha 5 – Malá Strana
> Cena: 1 999 Kč za tým (max. 5 osob)

ZAREZERVOVAT TERMÍN HRY
KOUPIT DÁRKOVÝ VOUCHER

Účast do 15 let pouze za doprovodu a po zralém uvážení dospělého člena v týmu.

„Příběh hry je založen na základě skutečných událostí popsaných v policejním spisu, který se na světlo dostal po bezmála 70 letech“

V roce 1952 zmizela beze stopy skupina 6 lidí – 6 přátel se prostě jednoho dne nevrátilo do svých domovů. Tehdejší vyšetřovatelé nedokázali, možná nechtěli, vypátrat vůbec nic: kde byli pohřešovaní naposledy viděni, co měli v plánu nebo kdo je naposledy mohl zahlédnout. Případ byl odložen jako nevyřešitelný.

O více než půl století později tým záhadologů odhaluje nové skutečnosti a na vlastní pěst se vydává po stopách nevysvětlitelného zmizení.

Středobodem se zdá být jediné místo. Byt č. 13.

Odvážíte se do něj po tak dlouhé době jako první vstoupit? Podaří se Vám zjistit, co se zde tehdy stalo? A dostanete se opět ven?

Přečtěte si, co o hře říkají ostatní hráči! 

Petr

Propracovaná únikovka, která vás vtáhne do dějě. Velmi napínavá, několikrát jsme se dost lekli, ale nakonec jsme případ vyřešili. (Zdroj)

Gita M

Důmyslně promyšlené triky do posledního detailu. Po této návštěvě už nikdy nebudete chtít zvednout sluchátko bakelitového telefonu……. Krásné prostředí navazující tu správnou atmosféru, kdy na určitých místech se vám na těle vytvoří husí kůže. (Zdroj)

Natálie

Skvěle propracovaná únikovka s příběhem v překrásných prostorách! Zkušení hráči únikovek se zabaví, pobaví, možná se budou trochu bát, nezkušenější hráči k tomu všemu budou muset spojit logické síly, aby se zachránili z bytu č.13!  (Zdroj)

Koukněte na naše další hry

Alchymista

Venkovní úniková hra

Pražská bojovka

Městská týmová hra

Golemova bojovka

Městská týmová hra